HP Color Laserjet PRo MFP M182n

Në Zbritje

HP Color Laserjet PRo MFP M182n

269.99 259.99

Specifikat:

Funksionet: Print, copy, scan, fax Shpejtësia e kopjimit bardh e zi dhe me ngjyrë: 16ppm Teknologjia e printimit: Laser Teknologjia: Auto on/off Rezolucioni: 600x600dpi Lidhja: USB/Ethernet Printim për muaj: 30,000 faqe

Compare
Categories: ,

Share this product

Specifikat:

Funksionet: Print, copy, scan, fax
Shpejtësia e kopjimit bardh e zi dhe me ngjyrë: 16ppm
Teknologjia e printimit: Laser
Teknologjia: Auto on/off
Rezolucioni: 600x600dpi
Lidhja: USB/Ethernet
Printim për muaj: 30,000 faqe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP Color Laserjet PRo MFP M182n”